O nas

Poznaj potencjał zoptymalizowanej gospodarki odpadami

Wierzymy w naszą pracę

Grupa Kapitałowa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

Podejmujemy każde wyzwanie mające na celu zabezpieczenie otoczenia przed pozornie nieuchronnym procesem zanieczyszczenia. W tym celu inicjujemy wszelkie znane próby przetwórstwa odpadów nieposiadających obecnie żadnego zastosowania.

Szukasz informacji inwestorskich?

Przygotowaliśmy pakiet informacji przydatnych dla inwestorów. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz.

ZOBACZ

W każdym aspekcie naszej działalności kierujemy się trzema, kluczowymi dla nas wartościami, które determinują to, czym się zajmujemy.

Uważność

na Klienta i jego potrzeby, na jakość świadczonych usług, środowisko, rynek, a przede wszystkim na ludzi i etykę działania. Wpisujemy się tym działaniem w globalny trend biznesowy – circular economy.

Sprawność

w organizowaniu, analizowaniu i prowadzeniu procesów. Konsekwentnie wzmacniamy naszą elastyczność w dostosowywaniu oferty do potrzeb rynku i środowiska, jak również niezależność, przez zapewnienie własnego „zbytu” na produkowane paliwa z odpadów (end of pipe solution).

Ekspansywność

w pokonywaniu słabości i granic, ambicja oraz ciągłe doskonalenie pracy ludzi i procesów.